Vrtić ima 5 odgojnih mješovitih skupina:

- jedna vrtićka skupina 10-satnog boravka

- jedna vrtićka skupina 6-satnog boravka/jutarnja

UPISI u pedagošku godinu 2020./2021.

od 03.06. do 10.06.2020.

Projekt "SAY HELLO TO THE WORLD"

Projekt "Say hello to the world" međunarodni je projekt unutar kojeg se djeca u vrtićima i školama međusobno povezuju preko video mreže. Na taj način djeca imaju priliku vidjeti se uživo, komunicirati, naučiti strane riječi. Veliki naglasak je na upoznavanju različitih kultura, običaja, načina života. Djeca mogu jedna drugima pokazati kako se igraju, kakve pjesme pjevaju, u kakvom okruženju žive, kakvu hranu jedu, kakav jezik govore.
     Namjena projekta je da se djeca kroz različite zanimljive aktivnosti motiviraju da budu tolerantnija, bez predrasuda i stereotipa, da uvažavaju i poštuju drugačije od sebe. Svaki vrtić i škola koja je uključena u Projekt "Say hello to the world" i koja uspješno provodi Projekt na kraju dobiva častan naziv "Tolerantan vrtić/ Tolerantna škola".

CAP program

CAP program - Prevencija zlostavljanja djece

SVAKO DIJETE IMA PRAVO BITI
SIGURNO, JAKO I SLOBODNO

Ciljevi CAP programa:
1. Smanjiti ranjivost djece i njihovu izloženost različitim oblicima zlostavljanja kvalitetnim informiranjem i poučavanjem učinkovitim prevencijskim strategijama.
2. Potaknuti lokalnu zajednicu da sprječavanje nasilja među ljudima, a posebno zlostavljanja djece, prepozna kao svoj važan cilj i nastojanje.
3. Potaknuti obrazovne institucije na sustavan pristup prevenciji zlostavljanja djece.

Više o CAP programu možete pročitati u PDF-u:

Attachments:
Download this file (CAP_program.pdf)Cap program303 kB

Projekt samovrednovanja

• U pedagoškoj godini 2012/2013. uključili smo se u projekt Samovrednovanja ustanova ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja (NCVVO, Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja).
  • Cilj samovrednovanja jest na sustavan način utvrditi trenutačno stanje unutar različitih područja kvalitete rada ustanove, utvrditi prednosti i nedostatke odgojno -obrazovne prakse te potaknuti ustanovu na unapređenje kvalitete.

Samovrednovanje je proces sustavnog i kontinuiranog praćenja, analiziranja i procjenjivanja uspješnosti/kvalitete rada ustanove, a koristi se kao bitan instrument za jačanje kapaciteta ustanove te za napredak, razvoj i uspjeh svih sudionika odgojno-obrazovnog procesa.